O nas

Jako biuro z 30-letnią tradycją moglibyśmy zapisać tomy na temat naszej historii. Ale chcąc Państwu oszczędzić przydługich opowieści skupimy się na tym, co najważniejsze 🙂

Biuro powstało w Zielonej Górze w lipcu 1991 roku kontynuując tradycje istniejącego w tym samym miejscu od 1956 roku Orbisu. Spełniając wymogi standardów międzynarodowych w zakresie wiarygodności finansowej i kompetencji zawodowych, jesteśmy od 1998 roku jedynym w województwie lubuskim agentem IATA (Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Powietrznych). W sierpniu 1999 otrzymaliśmy zezwolenie Wojewody Lubuskiego nr 0003 na samodzielne organizowanie imprez turystycznych na całym świecie – wpis do Centralnej Ewidencji Organizatorów i Pośredników Turystycznych pod numerem ewidencyjnym 01064.

Od stycznia 2004 roku, pracujemy pod szyldem TUI, reprezentując największy światowy koncern turystyczny World of TUI.

Reprezentujemy wszystkich zaufanych touroperatorów polskich i niemieckich, zapewniamy możliwości wypoczynku i zwiedzania na świecie oraz w kraju,. Organizujemy również imprezy własne, skrojone na potrzeby naszych klientów. W naszym biurze zarezerwujecie Państwo wycieczkę lub wczasy, podróż służbową czy wyjazd integracyjny dla firmy. Oferujemy również ubezpieczenia podróżne, parkingi przy lotniskach i bony wakacyjne.

Stawiamy sobie za cel proponowanie produktów i rozwiązań, które pomogą w wyborze i zakupie idealnych wakacji. Najlepszą miarą naszej skuteczności jest zadowolenie Klientów, którzy od 30 lat wracają do nas po kolejne wakacje. Tworzymy zgrany zespół ludzi pełnych pasji i zaangażowania. Doskonale sprawdza się u nas połączenie doświadczenia wynikającego z wieloletniego stażu z dynamizmem i otwartością na nowości. Grono profesjonalnie przygotowanych fachowców pozostaje do Państwa dyspozycji.

W 2020 i 2021 r. uzyskaliśmy subwencje finansowe z PFR.