Booking.com

O nas

Jako biuro z wieloletnią tradycją moglibyśmy zapisać tomy na temat naszej historii.
Ale chcąc Państwu oszczędzić przydługich opowieści skupimy się na tym, co najważniejsze :)

Biuro powstało w lipcu 1991 roku kontynuując tradycje istniejącego w tym miejscu od 1956 roku Orbisu. Spełniając wymogi standardów międzynarodowych w zakresie wiarygodności finansowej i kompetencji zawodowych od 1998 roku jesteśmy jedynym w województwie lubuskim agentem IATA (International Air Transport Association). Dzięki temu możemy działać w imieniu najważniejszych światowych przewoźników lotniczych.

W sierpniu 1999 otrzymaliśmy zezwolenie Wojewody Lubuskiego nr 0003 na organizowanie imprez turystycznych na całym świecie. W tym samym roku uzyskaliśmy wpis do Centralnej Ewidencji Organizatorów i Pośredników Turystycznych pod numerem ewidencyjnym 01064.

Od stycznia 2004 roku reprezentujemy największy światowy koncern turystyczny World of TUI, pracując pod szyldem TUI Centrum Podróży.

W związku z powyższym oferujemy Państwu pełen wachlarz usług turystycznych i biznesowych. W naszym biurze zarezerwujecie Państwo wycieczkę lub wczasy, podróż służbową czy wyjazd integracyjny dla firmy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Certyfikat IATA

Gwarancja ubezpieczeniowa na 2014/2015 rok

Na tej stronie korzystamy z ciasteczek (cookies). Odwiedzając tę stronę zgadzasz się na przechowywanie ciasteczek na twoim urządzeniu.

x